Türkiye'nin Her Yerine Kargo Bedava

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Bedava

Garanti ve İade:

Garanti Şartları

istekparcam.com.tr’dan alınan her ürün faturalı ve ithalatçı ve/veya üretici garantilidir

Ürünlerin garanti şartları ithalatçı ve/veya üretici firma garanti şartlarıdır.

Garanti süresi ve şartları ithalatçı ve/veya üretici firmaya göre değişiklik göstermektedir.

istekparcam.com.tr’den almış olduğunuz her ürünü kullanılmadığı ve/veya ambalajı hasar görmediği sürece 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünün garanti sürecinde sıkıntı yaşamamak için lütfen almış olduğunuz her ürünü ister özel servis, isterse yetkili servis olsun, mutlak surette SERVİS İŞ EMRİ FORMU açtırarak montajını yaptırınız.

Servis İş Emri Formu üzerine mutlak surette ürünün hangi tarihte ve kaç km'de takıldığı bilgisinin yer aldığına emin olunuz.

Garanti sürecinde aksaklık olmaması için orijinal faturanızı mutlaka saklayınız. Garanti işlemlerini başlatmak için bize ulaşınız ve ürünü gönderirken mutlaka ORİJİNAL FATURASI, SERVİS İŞ EMRİ FORMU, ARAÇ RUHSAT FOTOKOPİSİ VE MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ FOTOKOPİSİ ile firmamızdan onay geldikten sonra anlaşmalı kargomuz ile gönderiniz.

Herhangi bir tereddüt söz konusu olduğunda veya sorunuz olduğunda bizimle temasa geçebilirsiniz.

İade Şartları

istekparcam.com.tr’dan yapacağınız tüm ürünleri neden göstermeksizin 14 iş günü içerisinde aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda iade edebilirsiniz.

Yukarıda sözü edilen memnuniyet çerçevesindeki iade işlemleri aşağıdaki durumlarda yapılamamaktadır.

4822 sayılı kanunla, değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda mağazadan yapılan alışverişlerde koşulsuz iade yoktur. Mesafeli satış çeşidi olan telefon ve internet kanalı ile yapılan satışlarda ise 7 gün içinde cayma hakkı tüketiciye kanunla verilmektedir. Mesafeli satışta cayma hakkının kullanılabilmesi Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen koşulların oluşması gerekir. istekparcam.com.tr gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek istenen ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.